Vyzkoušeno 8.

9/04/2017

Zase po nějaké době Vám zde představím pár produktů, které jsem za poslední dobu vyzkoušela a ohodnotím jak jsem s nimi byla, či nebyla spokojena.

  • Jako první tu mám můj asi největší objev za poslední dobu a tím je (sójové) mleté "maso" od značky Goody Foody. Tato firma vyrábí i jiné náhražky jako například řízek, kebab, steak, či medailonky. Mleté jsem vyzkoušela jako první z jejichž řady, udělala jsem si s ním klasické špagety s omáčkou a byly opravdu skvělé. Příprava je velice rychlá, osmahnete na pánvi a do 5 min. máte hotovo a nemusíte se bát syrového. Výhodou je ten, že výrobek je bezlepkový, dobrým zdrojem vlákniny a bílkovin a s nízkým obsahem tuků. Obsahuje sójový texturát, sójovou omáčku, pšenici (lepkem zbavená při fermentaci), glukózo-fruktózový sirup, jedlou sůl, ocet a barvivo: karamel. Koupila jsem jej ve zdravé výživě, cena 47 Kč/200g. Za mě palec nahoru. :)
  • Abych pořád jen nechválila.. Měla jsem možnost vyzkoušet Vivo Bars, což jsou vlastně takové raw, energetické, bio tyčinky. Nabízí celkem 5 příchutí: kokosovou, třešňovou, se zeleným ječmenem, matcha a čokoládovou. Ochutnala jsem pouze první dvě z nich, ale popravdě mi moc nezaujaly. Na kokosovou jsem se obzvlášť těšila, ale následovalo zklamání. Třešňová už byla o něco lepší a působila šťavnatěji. Chápu, že za bio kvalitu si holt musíme připlatit, ale cena za 1ks (45g) 40 Kč mi přijde opravdu dost. Někdo si to dovolit může, já raději zůstanu u domácích. Základ je u všech stejný: bio datle a bio mandle.
  • Nakonec Vám představím další mojí oblíbenou mňamku, kterou se rozmazluji když jsem při koruně a tou je bio pomazánka od firmy Well well se sušenými rajčaty, slunečnicovými semínky a bazalkou. Složení si z hlavy nepamatuji a na webu taky není, ale není v ní nic špatného a je bez konzervačních látek, takže Vám nezbývá nic jiného než mi věřit. 😃 Stojí něco kolem 30 Kč a koupit ji můžete třeba v Tescu. 

You Might Also Like

0 komentářů

Pravidelní čtenáři