Vyzkoušeno 5.

6/12/2017


V tomhle počasí má každý chuť na nějaké to ledové osvěžení. My jsme s kamarádem vyzkoušeli kornout od značky Valsoia. Krabice o 4 kusech stojí okolo 120 Kč, což je z mého pohledu hodně. V plzeňském obchůdku Vegan Felicity jsou tak skvělí, že je prodávají po jednom, takže si je můžeme dovolit ochutnat i my, chudí studenti. 😂 Oběma nám moc chutnala, myslím si že ve zmrzkách Valsoia nemá konkurenci. Za mě 10/10. Sója není vůbec cítit a chutná úplně jako ta "běžná" vanilková zmrzlina.
.

V poslední době jsem měla velký štěstí na jogurty. Běžně je nekupuju, hlavně kvůli ceně. Alpra jsem zavrhla, protože už mi moc nechutnají, jsou drahé a je v nich moc cukru, tak jsem zkoušla nové. Všechny co budu recenzovat jsem "chytla" po době trvanlivosti a tudíž byly o dost zlevněné. Prošlá doba trvanlivosti na nich nebyla vůbec znát. Jako první jsem ochutnala malinovo-marakujový Sojade zlevněný z 26 na 15 Kč. Byl výborný, maliny miluju a tenhle byl hezky kyselý a osvěžující.


O pár dní později jsem měla opět štěstí - Jogurty Provamel s příchutí broskev-mango a malina zlevněné z 20 na 10 Kč. Vzala jsem si od každého jeden kus, abych je také ohodnotila. Jako první jsem si dala ten broskvovo-mangový. Upřímně mě chutí vůbec nezaujal.
Malinový mi chutnal o dost více. Sice ne tolik, jako předchozí od značky Sojade, ale za 10 korun si myslím, že super. 


Jako poslední tu mám opět značku Sojade. Pro mě nejlepší výrobce sójových jogurtů. Tentokrát jsem měla opravdu velké štěstí. V Herbio obchůdku jsem narazila na balení o čtyřech kusech zlevněné z 80 na 40 Kč. Příchuť byla kokosovo mangová. Moc mi chutnal, byl v něm příjemně cítit kokos, takže také doporučuji. 

You Might Also Like

0 komentářů

Pravidelní čtenáři