Vyzkoušeno za vás 2.

4/12/2017

A je tady další recenze na kterou jste všichni určitě netrpělivě čekali. 😂 Opět je to nečekaně JÍDLO, které jsem v nedávné době zakoupila a ozkoušela.

  • Vegi Steak: Kukuřízek: Hlavní část tvoří tofu, stál mě 42 Kč a spokojenost. Pro vegany, kterým chybí chuť kuřecího je tohle skvělá náhražka. Já si ho znovu asi už nekoupím, ne kvůli tomu že by nebyl chutný, ale kvůli tomu, že konzistenčně mi připomíná až moc maso, což mi nedělá moc dobře. 😃
  • Bioline: Zeleninové špaldoto: Moje oblíbená rychlovka. Balení obsahuje dva pytlíky, jeden s kroupami a druhý se směsí zeleniny. Kdo nevyzkoušel určitě doporučuji. Cena byla 49 Kč. 
  • Amylon: Rýžový puding (jablko skořice): Minulý týden mě zaujal v obchodě se zdravou výživou, protože jsem ho ještě nikde neviděla. Podle popisku na obalu by měl být bez lepku a bez přidaného cukru. Musím vám říct, že lepší puding jsem nejedla. Překvapily mě kousky jablek, které jsem v něm objevila. Postup je jednoduchý, klasický jako u každého jiného pudingu - smíchání s mlékem (v našem případě s rostlinným nápojem) a 20g cukru. Já cukr nepřidávala, protože jsem jako "mléko" použila DM-kové rýžové, které je sladké. Jeden pytlík stál kolem 20 Kč.

You Might Also Like

0 komentářů

Pravidelní čtenáři