Opravdové já

4/19/2017

Žijeme ve světě, kde hraje jednu z největších rolí náš vzhled. Pokud dobře nevypadáte, velká část lidí vás začne soudit nehledě na to že vás třeba ani vůbec nezná. Proč se tohle děje? Proč jsou všichni tak zmanipulovaní?
Mladá generace zahlcuje sociální sítě fotkami, na kterých chtějí vypadat co nejlépe. Ano, i já chci vypadat co nejlépe, každého zahřeje u srdce, když mu někdo poví, že je hezký, nebo že mu to sluší. Snažíme se napodobovat ostatní, ale nedochází nám že oni ve skutečnosti mohou vypadat úplně jinak než se navenek prezentují. Proč neodkrýváme naši skutečnou tvář, kterou zná jen naše blízké okolí? Proč se dívky stydí jít ven neupravené? A proč vůbec na sebe patlají něco co ve skutečnosti ani neví co je? Víte skutečně z čeho se vyrábí makeupy, rtěnky, řasenky a tak dále?

Nestyďte se za to jací doopravdy jste. Nehleďte na vzhled jako prioritu. Každý je svým způsobem krásný a jedinečný. Na závěr mám pro vás dvě fotografie, vlevo se snažím vypadat co nejlépe a vpravo opravdové já, tak jak vypadám doma. Mám se ráda taková jaká jsem a to je nejdůležitější.


Kašlete na názory ostatních a buďte nejlepší verze vás samotných. Mějte se rádi, protože je to to nejlepší co pro sebe můžete udělat. :)You Might Also Like

0 komentářů

Pravidelní čtenáři