Vyzkoušeno 1.

3/29/2017

Dnes mám pro vás připravenou recenzi na tři produkty, které jsem si v poslední době zakoupila. Upozorňuji však na to, že se jedná o čistě můj názor a každému samozřejmě chutná něco jiného.   • Jako první tu mám bio jáhelný nápoj: Jako kladný fakt bych uvedla to, že je bez lepku, neobsahuje žádná sladila a suroviny jsou z ekologického zemědělství. Měla jsem ho poprvé, maminka mi ho koupila v bio obchodě za 59 korun. (sama bych si takhle drahé asi nekoupila 😄) Již jsem jich pár této značky měla a velká většina mi chutnala. Jáhelný nebyl výjimkou. Je hezky nasládlý a připomíná mi chuť oříšků. Za mně určitě palec nahoru. 
  • Druhá recenze se týká tohoto rajčatového pesta. Opět v bio kvalitě na níž se odráží cena. Koupila jsem si ho nedávno v Bioplanetě za 84 korun. Používám ho zejména na těstoviny, podklad na pizzu, nebo třeba tortilly. Chuťově moc dobré, akorát bych čekala, že bude obsahovat větší procento rajčat (myslím, že je tam 28%). 
  • Jako poslední tu mám Vinné lívance, které jsem viděla v oddělení slev a zaujaly mne na první pohled jednak kvůli hezkému obalu a pak také kvůli 50% slevě. Řekla jsem si proč je nezkusit. Z původních 98 korun byly zlevněné na 49. Balíček obsahuje směs čirokové mouky, mouky ze zemních mandlí, moučky z vinných hroznů jáhlové mouky a kypřícího prášku. Sypká část se smíchá s mlékem (doporučuje se přidat i vejce, které jsem vynechala) a 10min odstát. Pekla jsem je na rostlinném oleji a moc dobře se mi neobracely. Chuť byla úplně jiná než je u klasických lívanců zvykem. Jako změna dobrý, ale za tu původní cenu bych si je určitě nekoupila.

You Might Also Like

0 komentářů

Pravidelní čtenáři